Dopravné

Jak se zboží ke mě dostane?

V současné době máte tyto možnosti: přepravní služba PPL nebo Zásilkovna a osobní odběr na naší prodejně v Opavě.


Přepravní služba PPL

Spolehlivá přepravní služba, která Vám doručí zboží do druhého pracovního dne od odeslání. V den doručení budete informováni SMS zprávou o čase doručení s uvedeným telefonním číslem řidiče.
Zboží lze platit na dobírku, platební kartou u řidiče nebo převodem z účtu.

Cena za zaslání běžného zboží je pouze 89,- Kč. U objednávek nábytku je doprava od 129 Kč do 400 Kč v závislosti na váze.

Přepravní služba ZÁSILKOVNA

Zásilky běžně doručujeme do druhého dne. Vyzvednete si je kdykoli budete chtít a zabere to jen pár vteřin. Vybrat si můžete ze široké sítě
2606 výdejních míst

Cena za zaslání běžného zboží je pouze 59,- Kč. U objednávek nábytku je doprava od 129 Kč do 400 Kč v závislosti na váze.

Osobní vyzvednutí v našem obchodě v Opavě

Náš obchod naleznete na adrese Rolnická 46, Opava. Zboží lze vyzvednout po předchozí objednávce a potvrzení k vyzvednutí.
Zboží lze platit hotově, platební kartou nebo převodem z účtu.
Prosím, berte v potaz, že ne všechno zboží máme na prodejně uskladněno - pro eshop využíváme sklad na jiné adrese, a proto pro osobní odběr vždy vyčkejte na informaci o připravené objednávce k odběru.
Otevírací doba našeho obchodu je Po-So, 09-18hod. V případě, že si chcete vyzvednout zboží v jiný čas, zavolejte nám a určitě se domluvíme.

Převzetí zboží v našem obchodě je ZDARMA.