PLAYMAIS Barvy a Tvary 550 dílků

Kód: 40208
Výprodej
3 hodnocení
Značka: Svět pokojů
360 Kč
Skladem (2 ks)

Kukuřičná stavebnice Playmais.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Barvy & Tvary 550 dílků
Drží bez lepení!

Učení hrou! Seznamte své děti se základními tvary a barvami prostřednictvím stavebnice z kukuřice a veselých kreativních karet!

Ekologická stavebnice pro zdravé hraní Vašich dětí. A své příznivce si pro svou netradičnost určitě najde i v řadách dospělých. Společné chvíle teď mohou být ještě zábavnější!

PLAYMAIS® je absolutně bezpečná stavebnice ze 100% biologicky odbouratelného materiálu. Dílky jsou vyrobeny z kukuřice, vody a potravinářských barviv - tato stavebnice je tedy ekologická a nezávadná. Takže pokud se stane, že Vaše dítě nějaký dílek sní, nic se neděje.

Chcete-li rozvíjet fantazii, tvořivost, soustředění, prostorovou představivost a motorické schopnosti Vašich dětí, pak je stavebnice PlayMais® pro Vás to pravé! Lehoučké dílky se spojují pouze navlhčením vodou, není zapotřebí lepidlo! Dílky lze formovat prsty nebo řezat plastovým nožíkem a lze je použít několikrát po sobě.

Baleno v kartonové krabici s uchem - obsahuje více než 550 kusů stavebnice, 14 barevných dekoračních karet, plastový nožík, hadřík a návod.

Určeno pro děti od 3 let.

Dětská stavebnice PlayMais® je atestována podle EN 71.
Veškerý vývoj a výroba jsou realizovány v Německu společností PlayMais®, která klade značný důraz na udržitelnost přírodního bohatství naší planety.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: